główna zawartość strony

logoschronisko

Inicjatywa społeczna Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gm. Żychlin - Cztery Łapy Żychlin we współpracy z Gminą Krośniewice przedstawia Państwu zwierzęta przebywają w Schronisku Kotliska 'Przyjaciel' pod Kutnem.Sera

Sera to ok. 5/7 letnia suczka, która już stanowczo za długo czeka w Schroniskowym kojcu na dom.

Serce Sery jest tak samo potężne jak jej sylwetka i nie jednego człowieka w nim pomieści. Serka kocha ludzi i kontakt z człowiekiem jest dla niej bardzo ważny. To łagodna, przyjacielska i uległa suczka. Marzy się jej opuścić Schronisko i jechać wprost do domku. Sera może zamieszkać z innymi zwierzętami.

Wysterylizowana, zachipowana i zaszczepiona przebywa w Schronisku w Kutnie woj. łódzkie.

Tel. 694 812 878

Sera

Waldy

Waldy to psi senior ma on ok. 10 lat i waży blisko 30 paru kilogramów. W Schronisku wegetuje kilka dobrych lat Siwizna na pysku i spore gabaryty nie dodają mu szans na dom, a pomyślmy jak ciężki jest dla niego okres wakacyjny i niesamowite upały spędzone w boksie .. po upałach przyjdzie czas na mrozy i wtedy ból stawów da mu w kość.

Mamy szansę to zmienić, mamy szansę znaleźć mu dom Prosimy o milion udostępnień. Waldy jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i zwierząt nie ma w nim za gram agresji. Nadzieję na adopcje stracił już dawno, nie był zainteresowany zdjęciami, tłumem osób czy smaczkami. Bez celu wolnym krokiem tułał się po wybiegu wąchając spokojnie każdy kącik ...

Waldy przebywa w okolicach Kutna woj. łódzkie. Zaszczepiony i wykastrowany bez grama nadziei na lepsze jutro.

Zadzwoń i dowiedź się więcej - 694 812 878

Waldy

Rudas

Rudas to młodziutki, bo maksymalnie trzy letni piesek. Sięga on pod kolanko i waży niespełna 20 kg.

Rudasek jest niesamowicie spragniony kontaktu z człowiekiem - lgnie do ludzi, podrzuca rękę i domaga się uwagi. Niesamowicie przyjazny futrzak z nadzieją czeka na adopcje, a dni i miesiące mijają. Nie znamy jego relacji z innym zwierzętami. Jeśli masz dobre serce i możliwość przygarnięcia koniecznie zadzwoń.

Aktualnie psiaczek znajduje się w okolicy Kutna woj łódzkie.

Tel. 694 812 878 Sandra

Rudas

Rudi

Rudi to przepiękny pieseczek. Ma on ok 3 latek i waży niespełna 15kg. sięgając przy tym pod kolanko.

Rudi musiał wiele przejść w życiu w pierwszym kontakcie boi się nieznajomych i potrzebuje chwili cierpliwości aby się wyluzować. Zalecany jest w jego przypadku dom bez małych dzieci. Rudi przy odpowiednim podejściu odnajdzie się zarówno jako piesek domowy jak i ten mieszkający na zewnątrz. Do tej pory mieszka on w Schroniskowym boksie, czas to zmienić.

Jeśli masz czas na ułożenie tego fantastycznego liska koniecznie zadzwoń. Rudi powinien być jedynakiem ponieważ nie układają mu się relacje z innymi zwierzętami.

Aktualnie przebywa w okolicy Kutna woj łódzkie. Wykastrowany i zaszczepiony.

Tel. 694 812 878 Sandra.

Rudi

Komi

Sześcioletni Komi z nieznanych przyczyn trafił do Schroniska i utknął w nim - utknął pośród tysiąca czarnych kundelków.

Może znajdziesz troszeczkę miejsca w swoim sercu i domu bądź ogrodzie dla Komiego ? Jest idealny lgnie do ludzi mocno wtulając się w człowieka. Żyje także w dobrych relacjach z innymi zwierzętami. Komi na dom czeka od lat, prosimy o udostępnienia to jego jedyna szansa.

Aktualnie psiak przebywa w okolicach Kutna. Posiada chip, szczepienia i jest wykastrowany.

Tel. 694 812 878 Sandra

Komi

Aga

Aga to piękna sunia w typie owczarka niemieckiego. Ma ona ok. 8 lat i waży blisko 30tu kilogramów.

Aga jak to na owczarka przystało wygląda na potężnego psa z mocnym charakterem jednak to bardzo mylne - Agusia jest wulkanem spokoju. Długo już przebywa w Schronisku i spragniona kontraktu z człowiekiem na całej sesji korzystała wtulając się w każdego z nas. Aga akceptuje inne zwierzęta, pięknie spaceruje na smyczy.

Jest wykastrowana, zachipowana i zaszczepiona. Spójrz proszę na jej smutne oczy i zastanów się czy na prawdę nie znajdziesz dla niej miejsca w swoim życiu ?

Aktualnie przebywa w okolicy Kutna woj. łódzkie.

Tel. 694 812 878 Sandra

Aga

Tamen

Tamen to ok. 5/6 letni mikro piesek, waży ok. 10 kg.

Kochany, uległy i przyjaźnie nastawiony do wszystkich. Najlepiej czuje się na kolankach z dobrym smaczkiem w pysiu. Tamenek aktualnie mieszka w Schroniskowym boksie i jego marzeniem jest adopcji. Pomożemy mu znaleźć dom? Akceptuje inne zwierzęta. Najszybciej odnajdzie się na wygodnej kanapie

Tamen