główna zawartość strony

Rada Miejska

LP. Nazwisko Funkcja
1.

Andrzej Bonawenturczak

Radny
2.

Magdalena Suska

Radny
3.

Andrzej Konwerski

Radny

4.

Jadwiga Piotrowska

Radny

5.

Mariola Łukomska

Radny

6.

Anna  Chmielecka

Wiceprzewodniczący Rady

7.

Beata  Czerwińska Radny

8.

Sławomir Kępisty

Przewodniczący Rady

9.

Marek Krysiak

Radny

10.

Wojciech Koczaski

Wiceprzewodniczący Rady

11.

Ewa Stolarczyk

Radny

12.

Krzysztof Trzeciak

Radny

13.

Adam Nowicki

Radny

14.

Mieczysław Król

Radny

15.

Irena Cieślińska

Radny

Komisja Rewizyjna
LP. Nazwisko Funkcja
1. Andrzej Konwerski Przewodniczący
2. Mariola Łukomska Członek
3. Adam Nowicki Członek
4. Magdalena Suska Członek
5. Irena Cieślińska Członek
Komisja budżetu, rolnictwa, rozwoju gminy, oświaty, kultury, sportu i opieki społecznej
LP. Nazwisko Funkcja
1. Jadwiga Piotrowska Przewodnicząca
2. Andrzej Bonawenturczak Członek
3. Krzysztof Trzeciak Członek
4. Wojciech Koczaski Członek
5. Anna Chmielecka Członek
Komisja skarg, wniosków i petycji
LP. Nazwisko Funkcja
1. Marek Krysiak Przewodniczący
2. Ewa Stolarczyk Członek
3. Beata Czerwińska Członek
4. Mieczysław Król Członek
kalendarz XL Sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach
Kalendarz XXXIX Sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach
Kalendarz XXXVIII Sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach

XXXVIII Sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach

Ogłoszenia | 23.06.2021

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieLink do transmisji sesji

Działając na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r. (Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniet. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 713, 1378) na wniosek Burmistrza Krośniewic zwołana...

Czytaj więcej ... XXXVIII Sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach
kalendarz XXXVII Sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach

Adresy e-mail

Okręg Ulice/sołectwa wchodzące w skład okręgu Imię i nazwisko Adres e-mail
1 Krośniewice ulice: Płocka, Kutnowska, Plac Wolności, Poznańska od nr 1 do końca (numery nieparzyste), Henryka Sienkiewicza, 3 Maja, Targowa od nr 1 do 11 (numery nieparzyste) Irena Cieślińska icieslinska@krosniewice.pl
2 Krośniewice ulica: Kolejowa Mieczysław Król mkrol@krosniewice.pl
3 Krośniewice ulice: Parkowa nr 1 i 3, Toruńska nr 18, 18A, 18B, 24 Andrzej Bonawenturczak abonawenturczak@krosniewice.pl
4 Krośniewice ulice: Toruńska nr 1, 2, 3, 8, 8A, 10a, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 16, Zakątna, Generała Tadeusza Kościuszki Magdalena Suska msuska@krosniewice.pl
5 Krośniewice ulice: Parkowa od nr 2 do końca (numery parzyste), Błonie, Toruńska od nr 13 do końca (numery nieparzyste) i od nr 28 do końca (numery parzyste) Andrzej Konwerski akonwerski@krosniewice.pl
6 Krośniewice ulice: Poznańska od nr 2 do końca (numery parzyste), Generała Władysława Sikorskiego, Zachodnia, Marii Konopnickiej, Juliusza Słowackiego, Mazowiecka, Targowa od nr 17 do końca (numery nieparzyste) i od nr 2 do końca (numery parzyste), Kwiatowa, Klonowa, Jaśminowa, Polna, Łęczycka od nr 1 do końca (numery nieparzyste), Ogrodowa, Słoneczna Jadwiga Piotrowska jpiotrowska@krosniewice.pl
7 Krośniewice ulice: Łęczycka od nr 2 do końca (numery parzyste), Przemysłowa, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Władysława Broniewskiego, Boczna, Wiosenna, Generała Józefa Bema, Wąska Mariola Łukomska mlukomska@krosniewice.pl
8 Krośniewice ulice: Zielona, Łąkowa, Brzozowa, Dębowa, Lipowa, Kasztanowa, Ignacego Paderewskiego, Południowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Stanisława Moniuszki, Krótka, Wspólna Anna Chmielecka achmielecka@krosniewice.pl
9 sołectwo Kajew (obejmujące miejscowości Kajew i Błonie), sołectwo Kopy Beata Czerwińska bczerwinska@krosniewice.pl
10 sołectwo Teresin (obejmujące miejscowości Teresin, Bardzinek, Głaznów, Pniewko), sołectwo Ostałów (obejmujące miejscowości Ostałów i Tumidaj), sołectwo Bielice (obejmujące miejscowości Bielice, Stara Wieś, Raszynek) Sławomir Kępisty skepisty@krosniewice.pl
11 sołectwo Suchodoły, sołectwo Franki, sołectwo Wychny (obejmujące miejscowości Wychny, Kopyta, Nowe Jankowice), sołectwo Jankowice (obejmujące miejscowości Jankowice, Cudniki, Głogowa) Marek Krysiak mkrysiak@krosniewice.pl
12 sołectwo Morawce (obejmujące miejscowości Morawce, Stare Morawce, Krzewie, Rozpacz, Zosinek), sołectwo Zalesie (obejmujące miejscowości Zalesie, Miłosna, Marynin), sołectwo Wymysłów (obejmujące miejscowości Wymysłów, Miłonice, Górki Miłońskie) Wojciech Koczaski wkoczaski@krosniewice.pl
13 sołectwo Zieleniew, sołectwo Luboradz (obejmujące miejscowości Luboradz, Godzięby), sołectwo Szubsk – Towarzystwo (obejmujące miejscowości Szubsk – Towarzystwo, Cygany), sołectwo Szubsk Duży, sołectwo Witów Ewa Stolarczyk estolarczyk@krosniewice.pl
14 sołectwo Nowe (obejmujące miejscowości Nowe, Skłóty), sołectwo Wola Nowska Krzysztof Trzeciak ktrzeciak@krosniewice.pl
15 sołectwo Szubina (obejmujące miejscowości Szubina, Iwiczna), sołectwo Pomarzany, sołectwo Pawlikowice Adam Nowicki anowicki@krosniewie.pl