główna zawartość strony

[ZUS] Webinarium dla przedsiębiorców

I Oddział ZUS w Łodzi oraz Łódzka Izba Przemysłowo- Handlowa zapraszają na bezpłatne webinarium pt. „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców z ZUS, wynikające z Tarczy 6.0”

Spotkanie online rozpocznie się 14 stycznia 2021 r. o godzinie 11:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego do 13 stycznia (środy) przyjmowane są wcześniejsze zapisy e-mailowe, które należy wysłać na adres: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniebiuro@izba.lodz.pl.

W czasie spotkania eksperci poruszą takie tematy jak:

  • dodatkowe świadczenie postojowe,
  • jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą,
  • zwolnienie z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r.,
  • zwolnienie z obowiązku opłacania składek za listopad 2020 r.,
  • zwolnienie z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych,
  • jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne.

Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca. Pytania do ekspertów prosimy wysyłać do 12 stycznia (wtorek) na adres: Otwiera program do wysyłania emailibiuro(at)izba.lodz.pl.

14 stycznia, spotkanie online za pośrednictwem platformy ZOOM rozpocznie się o godz. 11:00 i zakończy o godzinie 13:00. Link zostanie wysłany przed wydarzeniem. Spotkanie będzie rejestrowane

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w zakładce Aktualności na stronie internetowej Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieŁódzkiej Izby Przemysłowo–Handlowej lub na stronie internetowej Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieZakładu Ubezpieczeń Społecznych, w zakładce Szkolenia i wydarzenia.

Monika Kiełczyńska
Regionalny rzecznik prasowy ZUS
województwa łódzkiego